Szkoły uczestniczące w programie

Rok szkolny 2017/18Rok szkolny 2016/17Rok szkolny 2015/16Rok szkolny 2012/13
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka J. Piłsudskiego w Orszymowie (woj. mazowieckie) – 3. rok w programie
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. S. Czarnieckiego w Rozniszewie (woj. mazowieckie) – 3. rok w programie
  • Szkoła Podstawowa nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego (Warszawa Targówek) – 2. rok w programie
  • Szkoła Podstawowa nr 58 im. Tadeusza Gajcego (Warszawa Targówek) – 2. rok w programie
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 275 im. Artura Oppmana (Warszawa Targówek) – 2. rok w programie
  • Szkoła Podstawowa nr 174 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki (Warszawa Wesoła) – 2. rok w programie
  • Zespół Szkół Usług i Przedsiębiorczości im. Abpa. A.J. Nowowiejskiego w Płocku (woj. mazowieckie) – 2. rok w programie
  • Zespół Szkół Budowlanych nr 1 w Płocku (woj. mazowieckie) – 2. rok w programie
  • Zespół Szkół nr 1 w Piasecznie (woj. mazowieckie) – 2. rok w programie
  • Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego (Warszawa Praga Południe)
  • Szkoła Podstawowa nr 146 im. Janusza Korczaka (Warszawa Mokotów)
  • Szkoła Podstawowa nr 23 im. Edwarda Szymańskiego (Warszawa Ochota)
  • Szkoła Podstawowa w Podgórzu (woj. mazowieckie)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Skrzyńsku (woj. mazowieckie)
  • Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nadarzynie (woj. mazowieckie)
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Piastowie (woj. mazowieckie)
  • Zespół Szkół nr 1 w Brwinowie (woj. mazowieckie)
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka J. Piłsudskiego w Orszymowie (woj. mazowieckie) – 2. rok w programie
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. S. Czarnieckiego w Rozniszewie (woj. mazowieckie) – 2. rok w programie
  • Szkoła Podstawowa nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego (Warszawa Targówek)
  • Szkoła Podstawowa nr 58 im. Tadeusza Gajcego (Warszawa Targówek)
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 275 im. Artura Oppmana (Warszawa Targówek)
  • Szkoła Podstawowa nr 174 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki (Warszawa Wesoła)
  • Zespół Szkół nr 1 (Piaseczno)
  • Zespół Szkół Usług i Przedsiębiorczości im. Abpa. A.J. Nowowiejskiego (Płock)
  • Zespół Szkół Budowlanych nr 1 (Płock)
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 301 (Warszawa Bemowo)
  • Szkoła Podstawowa nr 323 im. Olimpijczyków Polskich (Warszawa Ursynów)
  • Szkoła Podstawowa nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego (Warszawa Ursynów)
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka J. Piłsudskiego w Orszymowie (woj. mazowieckie)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. S. Czarnieckiego w Rozniszewie (woj. mazowieckie)
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Mała Szkoła” w Bukowinie Bobrzańskiej (woj. lubuskie)
  • Szkoła Podstawowa im. Astrid Lindgren w Zastrużu (woj. dolnośląskie)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowym Świętowie (woj. opolskie)
  • Szkoła Podstawowa nr 40 im. Kpt. Leonida Teligi w Gdańsku
  • Gimnazjum nr 10 w Gdańsku
  • Szkoła Podstawowa w Żernikach (woj. kujawsko-pomorskie)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bł. Karoliny w Ilkowicach (woj. małopolskie)
  • Szkoła Podstawowa w Porębach Dymarskich (woj. podkarpackie)